Air France ode dneška obnoví lety z Prahy do Lyonu

Letecká společnost Air France od pondělí obnoví lety z Prahy do Lyonu. Spoje by na trase měly létat jednou denně, dopravce však může svůj letový řád průběžně upravovat. Společnost o tom informovala v tiskové zprávě. Z Prahy tak nyní létají spoje do čtyř francouzských měst.

Air France bude na lince do Lyonu používat letadlo typu Canadair Regional Jet 1000 s kapacitou 100 osob. Do Prahy bude přilétat vždy ve 12:20 a opačným směrem bude startovat ve 13:05. Při letech budou na palubách letadla platit ochranná pravidla, jako je povinné nošení roušek nebo pravidelná filtrace vzduchu.

Spoje do Lyonu jsou tak pátou leteckou linkou z Prahy do Francie. Air France už dříve obnovily lety také do Paříže, kam létají i České aerolinie. Do Marseille a Bordeaux létá také Ryanair.

(Zdroj: https://www.seznamzpravy.cz/clanek/madarsko-se-zavre-vsem-cizincum-babis-jedna-o-vyjimce-pro-cechy-117879#seq_no=4&source=hp&dop_ab_variant=0&dop_req_id=poCCBBjvBz8-202008311341&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz)